LISTA MEDICILOR

Numele Prenumele Sectie/Compartiment Grad Profesional Specialitate Competenta Functie
1 1

MASCA

AURELIA

ATIV medic primar pediatrie Management sanitar

Echografie gen.

MANAGER
2 2 TIRCOVEANU CARMINA MIRELA ATIV medic primar ORL DIRECTOR MEDICAL
3 1 CUCER VITALIE ATI medic primar anestezie si terapie intensiva coord.comp.
4 2 THEIL ARTHUR-CLAUDIU ATI medic rezident anestezie si terapie intensiva
8 1 MESZAROS ADELA comp.boli infectioase medic primar boli infectioase echografie gen. coord.comp
9 1 CANDEA MARIUS CATALIN sectia chirurgie generala medic primar chirurgie generala sef sectie
10 2 MORAR IONEL sectia chirurgie generala medic primar chirurgie generala echograf.digestiv.diagnost
11 3 DARII RADU sectia chirurgie generala medic specialist chirurgie generala
12 4 PROTIC LIVIU sectia chirurgie generala medic specialist chirurgie generala
13 5 PUSCAS CORNEL sectia chirurgie generala medic primar urologie echografie gen.
14 6 FILIP CRISTIAN-COSTIN sectia chirurgie generala medic specialist ortopedie si traumatologie
15 7 INCZE BARTHA SANDOR sectia chirurgie generala medic specialist ortopedie si traumatologie
16 1 RANGA MARIA-ROXANA laborator analize medicale chimist spec. sef laborator
17 2 BANARESCU CATRINEL CECILIA laborator analize medicale medic primar medicina de laborator
18 1 MORAR CODRUTA sectia medicina interna medic primar medicina interna 1.ultrasonografie gen. 2.diabet si boli nutritie sef sectie
19 2 BUZURIU AIDA EUGENIA sectia medicina interna medic primar medicina interna echografie gen.
20 3 PASCANU DOINA sectia medicina interna medic specialist medicina interna echografie gen.
21 4 CIOBANU DANA MARIA sectia medicina interna medic specialist cardiologie
22 5 MATEI OVIDIU DANIEL sectia medicina interna psiholog princ.
23 1 POPA STELA comp.neonatologie medic primar pediatrie echografie gen.
24 1 LOGIGAN GABRIELA MALINA sectia OG medic primar obstetrica-ginecologie sef sectie
25 2 BABOS SVETLANA sectia OG medic primar obstetrica-ginecologie ultrasonografie  obstetricala
26 3 DALI MARIA IULIA sectia OG medic primar obstetrica-ginecologie echografie obstetricala.
27 4 DARII MARIANA sectia OG medic primar obstetrica-ginecologie
28 5 ROLEA GEORGE sectia OG medic primar obstetrica-ginecologie 1.echografie obstetricala 2.chirurgie laparoscopica
29 6 HORUMB MARIA-GRATIELA sectia OG psiholog
30 1 BATEA-ZIEGLER CRISTIAN ENEA sectia pediatrie medic primar pediatrie sef sectie
31 2 VUNVULEA GABRIELA CORNELIA medic primar pediatrie ultrasonografie gen.
32 1 ONIGAS DINU sectia PNF medic primar pneumologie sef sectie
33 1 FILIP GABRIELA dispensar TBC medic primar pneumologie
34 1 DURLA DORIN DUMITRU CPU medic primar medicina de urgenta sef CPU
35 2 WYNOHRADNYK ROMAN MIHAI CPU medic specialist medicina de urgenta echografie gen.
36 3 BUCUR IACOB-MIRCEA CPU medic specialist medicina de urgenta
37 4 BUZATU ELENA-CRISTINA medic rezident medicina de urgenta
38 1 BLAJ MIHAELA lab.radiologie medic primar radiologie si imagistica med. 1.ultrasonografie gen. 2.senologie imagist 3.tomografie comput. sef laborator
39 2 COSTEA-MENYHART ZSUZSANNA-IZABELLA lab.radiologie medic specialist radiologie si imagistica med. 1.ultrasonografie gen. 2.tomografie comput.
41 1 GHERMAN DELIA serv.anatomie-patologica medic specialist anatomie-patologica
42 1 BOGDAN ANCA-MARIA comp.neurologie medic specialist neurologie coord.comp.
43 1 TANASZI SAROLTA CPCIN medic specialist management sanitar
5 1 ROLEA CLAUDIA cab.oftalmologie medic primar oftalmologie 1.ecografie obstetricala 2.laser chirurgie in ofta.
6 2 STAICOV ELEONORA cab.oftalmologie medic specialist oftalmologie
7 1 STRATAN LILIAN cab.DV medic primar dermato-venerologie
40 1 CRACIUN LUCIA CARMEN cab.reumatologie medic specialist reumatologie
44 12 PUSCAS DANIELA cab.planificare fam. medic specialist med.de familie planificare familiala
45 1 SZASZ GYORGY farmacia cu circuit inchis farmacist sef farmacie

.