Email-uri

Pentru sugestii si reclamatii : reclamatii@spitalsighisoara.ro

 

Adresa de email
Management
Contabilitate
Medic sef
Secretariat
Resurse umane
Informatica
ATIV
ATI ati@spitalsighisoara.ro
Boli Infectioase boliinfectioase@spitalsighisoara.ro
Chirurgie chirurgie@spitalsighisoara.ro
Laborator laborator@spitalsighisoara.ro
Medicina Interna medicinainterna@spitalsighisoara.ro
Neonatologie neonatologie@spitalsighisoara.ro
Obstretica -Ginecologie og@spitalsighisoara.ro
Pediatrie pediatrie@spitalsighisoara.ro
Pneumofiziologie pnf@spitalsighisoara.ro
TBC tbc@spitalsighisoara.ro
Compartimentul de primiri urgente cpu@spitalsighisoara.ro
Radiologie radiologie@spitalsighisoara.ro
Anatomie patologica anatomiepatologica@spitalsighisoara.ro
Neurologie neurologie@spitalsighisoara.ro
Comp. de Prevenire si Combatere a Infecţiilor Nosocomiale cpcin@spitalsighisoara.ro
Oftalmologie oftalmologie@spitalsighisoara.ro
Dermato-venerologie dv@spitalsighisoara.ro
Reumatologie reumatologie@spitalsighisoara.ro
Planificare familiala planificarefamiliala@spitalsighisoara.ro
Farmacie cu ciucuit inchis farmacia@spitalsighisoara.ro

.